31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

November 2010

Výlet do mého pokoje

28. november 2010 at 14:29 | Grizzly |  + O mně
Captain
Musím říct, že většinou to tam vypadá líp xD

Déjà vu

28. november 2010 at 11:25 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
Zažila jsem někdy tento pocit?? Pocit, že to, co právě prožívám, jsem už prožila dřív? Ano.. Stává se mi to pořád.. Ale nidky nevím, kdy se mi to stalo.. Přemýšlím, jestli se mi o tom třeba nezdálo, že bych v noci viděla, co se mi ten den stane a když se mi to fakt stalo, tak jsem si na okamžik vzpoměla, že jsem to už viděla.. Nejspíš ve snu..

Ale taky je možné jiné vysvětlení.. reinkarnace.. v minulém životě jsem to zažila a teď to prožívám zase...

První vločka

27. november 2010 at 17:37 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
Vločky... malinké sněhové potvůrky.. žádná není stejná.. stejně jako lidí.. Létají prostorem a užívají si zimu.. Stejně jako já.. Pak upadnou na zem... Stejně jako já... Ale za chvíli zase vzlétnou.. Stejně jako já....


Přátelé

27. november 2010 at 17:36 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
Přátele jsou důležití. Moc a moc.. Já jich mám jen pár.. Pár, ale opravdových... 
Mám kamarádku, kterou jsem neviděla už čtyři roky. Ale i přes to, že jsme od sebe vzdáleny (nejrychlejší cestou podle mapy.cz) 2000 km jsme si blízcí.. Pišeme si a ještě ani jednou ani jedna z nás nezapoměla, kdy má ta druhá narozeniny. Píšeme si přes e-mail, normální poštu či FB.. posíláme si fotky.. => Přátelství..

Druhá kamarádka.. Tu jsem poznala před dvěmi lety.. Eva... Užasná osoba... přes její pubertální nálady, přes její občas hnusné chování se máme rádi.. (jako kámošky..) Řešíme společné problémy.. svěřujeme si.. => Přátelství...

Třetí kámoška.. Zuzana.. V minulosti jsme si byli blíž.. ale i teď nezkazí žádnou srandu.. Сhodíme spolu ven.. smějeme si spolu.. pomáháme si.. => Přátelství..

24.11.2010 // Co je to za zvíře??

27. november 2010 at 17:36 | Grizzly |  + Deník
Diary
V sobotu jsme byli s kámoškou venku... Šli jsme a šli.. až jsme zmrzli.. Tak jsme se rozhodli, že půjdeme dál aby nám bylo teplejš.. Nakonec jsme si sedly na trávnik, až jsme měli celé zadky mokré.. (bylo 8 ráno..). Seděli jsme a čekali, kdy příjdou malý holky (my jsme totiž byli vedení na jedné družinové akci..), kterým jeden kilák trvá hodinu a tři čtvrtě.. Ale nakonec jsme se dočkali.. dali jsme jím hádanku.. a pak jsme šli dál.. tam jsme se zase zastavily.. počkali na ně a dali další hádanku.. Todle se opakovalo ještě jednou.. Nakonec jsme je tam dovedly tam, kam měli a vráceli se zpátky... Když jsme se vráceli, omylem jsem rozmázla jedno zvíře... (popravdě, přejelo ho auto.. xD).. Tak kdopak pozná, o jaké zvíře se jedná??

Petr Heteša - Probuzené peklo

27. november 2010 at 17:35 | Grizzly |  + Recenze: Knihy
Critique
Knížka je čtvrtým a závěrečným dílem kyberpunkové trilogie Cybrain. Pojednává o posledním dobrodružství Grega Honberga s jeho družinou (Trish a Dan) na Cybrainu.

Teorie: Sny o budoucnosti

27. november 2010 at 17:33 | Grizzly |  Názory, Hypotézy, Co mě zaujalo a jiné nemravnosti
Dneska se mi zdál sen.. Velice zajimavý sen.. Byla to škola.. Internátní.. Která se ale nenacházelá ve velkém hradě, jak se mi obvyklé zdá... Ale v normální budově.. A v té budově se i pracovalo.. Třeba tam byla detektivní kancelář, ve které jsem pracovala.. (v tom snu mi sice bylo 13.. ale stejně jsem tam měla stejnou pozicí jako ostatní dospělí). Zajimavé na tom snu bylo, že v něm učinkovali snad všichni lidí, kteří měli na můj život nějaký vliv..Spolužácí z Ruska, pak některé lidí ze základky, spolužácí na gymplu (musím přiznát, že z gymplu tam byli všechny.. asi mají na můj život největší vliv..), rodiče a jiný dospěli (třeba učitelka baletu či paní profesorka, kterou máme na češtinu..), ale také spousta lidí, které jsem vůbec neznala!
Nepamatují si, co se tam přesně odehrávalo.. Pouze, jak jsem řešila některé zločiny (třeba zmizení obrazu, diáře, který byl připraven pro velitele nebo bonboniéry.. - všechny ty věci byli nalezeni v tajné skrýši za dveřmi*), pak jak jsme s ženskou částí naší detektivní kanceláře dělali po celé budově tajné dveře (a pak jsme je také hledali) do naší skrýše a poslední, co si pamatují byla závěrečná scéna: Já, kamarádka a jeden kluk (ze skautu.. vůbec nevím, jak se tam dostal..) jsme hledali ty dveře, které jsme předtím vyrobily (teď si začínám vzpomínat, že nás k tomu přinutila moje profesorka na fyziku..) a tím hledáním jsme se dostali do astronomické věže. Z astronomické věže byl výhled na další budovu.. Nemohla jsem si vzpomenout na její název, tak jsem si kamarádky na něj zeptala.. Dostala jsem odpověď, že je to opak k našemu internátu. Což mi teda moc nepomohlo.. Ale najednou se ta astronomická věž rozjela.. Kámoška vykřikla "Kam to jedeme?!" a mě hned napadla odpověď "Do prdele..", ale nevyslovila jsem to.. za mě to udělal ten kluk, co byl s námi.. Tady sen končí.. Ale teď se vrátím k té teorii..

Dospělost

27. november 2010 at 17:33 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
Jak já nechci být dospělá.. Teda chci.. ale někdy zase nechci.. Chci být dospěla, abych už nevypadala jako dítě.. Chci být dospěla, abych byla rovna všem kolem mě.. Chci být dospěla, abych si mohla kupovat cokoli, co chci a nebudou rodiče, kteří by mi to zakazovali.. 

Nechci být dospělá, protože budu muset pracovat.. Nechci být dospěla, protože budu mít hodně povinností... Nechci být dospělá, protože zažiju smrt.. Prarodičů... rodičů... A TO JÁ NECHCI!!

Když se to tak vezme, dospělost je pouze povinnost.. Nechci být dítem.. ale ani dospělým... Kým v tom případě mám být? Důchodcem? To bych zpočátku měla být dospělým.. A to nechci.. I kdybych chtěla, tak mi důchodec nevyhovuje.. Jsou divný.. ti duchodci... Novorozeným ani batoletem být nemůžu, to už mám za sebou.. a stejně jako důchdci ani táto stádia by mi nevyhovovala... Zbývají pak puberťáci a adolescenti.. Puberťácí... Pobeďarovaný obličeje.. Divný nálady.. Ne.. to rozhodně ne.. (I když v tomdle stádiu se zrovná nacházím.. už bych se z něj ráda dostala pryč..).. Adolescenti.. Představte si, jak by byl svět nádherný, kdyby po celém světě žili pouze adolescenti.. Každá osoba by byla jiná.. Všichni by se snažily vyjímat, mezi těmi druhými.. Někdo by měl dredy.. Někdo modrý či růžový vlasy.. Já bych měla třeba zelený.. Učitelky by mohly být plešaté.. Svět by byl úžasně barevný a veselý... Když se to tak vezme, todle stádium mi vyhovuje nejvíce... Nejradějí bych zůstala u adolescence....

Boty

27. november 2010 at 17:32 | Grizzly |  + O mně
Captain
Táta mi koupil tyto boty se slovy: "Teď ti na nohu může spadnout strom.. a všechno bude v pohodě..."

Fotky mají špatnou kvalitu.. foceno mobilem...

Touha

27. november 2010 at 17:30 | Grizzly |  + O mně
Captain
Toužím po tom, vytvořit svůj svět.. Toužím po tom, aby ten svět byl mým a pouze mým.. Abych se o něj nemusela s nikým dělit.. Abych tam mohla dělat spoustu toho co v satanově světě* nedokážu.. Aby mě nikdo neotrovoval.. Aby tam nebyli pitomý mladší sourozenci.. Aby tam nebyli žádní rodiče, kteři by mě nutily do nečeho, co nechci... Když se to tak vezme, stačila by mi malá vila s útulným krbem v obyvacím pokojí a měkkými křesly vedle krbu.. Bylo by úžasné, kdyby tam byla obrovská knihovna.. Ale ještě lepší by bylo, kdyby to bylo ve středověku.. Kdybych se mohlaobléknout do vysokých kožených bot, pohodlných úzkých kalhot, pohodlné košile a vestou.. Přes to všechny bych přehodila tmavý plášť s kapí.. Za pás bych se dala meč a do bot bych si dala dýky.. Pak bych si vydala do lesa a putovala zeměmi, dokud bych toho nebyla sytá po krk...