31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

Teorie: Sny o budoucnosti

27. november 2010 at 17:33 | Grizzly |  Názory, Hypotézy, Co mě zaujalo a jiné nemravnosti
Dneska se mi zdál sen.. Velice zajimavý sen.. Byla to škola.. Internátní.. Která se ale nenacházelá ve velkém hradě, jak se mi obvyklé zdá... Ale v normální budově.. A v té budově se i pracovalo.. Třeba tam byla detektivní kancelář, ve které jsem pracovala.. (v tom snu mi sice bylo 13.. ale stejně jsem tam měla stejnou pozicí jako ostatní dospělí). Zajimavé na tom snu bylo, že v něm učinkovali snad všichni lidí, kteří měli na můj život nějaký vliv..Spolužácí z Ruska, pak některé lidí ze základky, spolužácí na gymplu (musím přiznát, že z gymplu tam byli všechny.. asi mají na můj život největší vliv..), rodiče a jiný dospěli (třeba učitelka baletu či paní profesorka, kterou máme na češtinu..), ale také spousta lidí, které jsem vůbec neznala!
Nepamatují si, co se tam přesně odehrávalo.. Pouze, jak jsem řešila některé zločiny (třeba zmizení obrazu, diáře, který byl připraven pro velitele nebo bonboniéry.. - všechny ty věci byli nalezeni v tajné skrýši za dveřmi*), pak jak jsme s ženskou částí naší detektivní kanceláře dělali po celé budově tajné dveře (a pak jsme je také hledali) do naší skrýše a poslední, co si pamatují byla závěrečná scéna: Já, kamarádka a jeden kluk (ze skautu.. vůbec nevím, jak se tam dostal..) jsme hledali ty dveře, které jsme předtím vyrobily (teď si začínám vzpomínat, že nás k tomu přinutila moje profesorka na fyziku..) a tím hledáním jsme se dostali do astronomické věže. Z astronomické věže byl výhled na další budovu.. Nemohla jsem si vzpomenout na její název, tak jsem si kamarádky na něj zeptala.. Dostala jsem odpověď, že je to opak k našemu internátu. Což mi teda moc nepomohlo.. Ale najednou se ta astronomická věž rozjela.. Kámoška vykřikla "Kam to jedeme?!" a mě hned napadla odpověď "Do prdele..", ale nevyslovila jsem to.. za mě to udělal ten kluk, co byl s námi.. Tady sen končí.. Ale teď se vrátím k té teorii..

Ten sen už se mi totiž zdal! Vím jistě, že to nebylo v Česku.. Takže to bylo v Rusku.. Vím, že ten sen byl stejný, dokonce i ve stejném okamžíku končil. Ale v tom snu učinkovalo víc lidí, které jsem neznala.. Teď jich bylo sice taky víc, ale bylo i víc těch lidí, které jsem znala.. Takže mě napadá todle: V tom snu, který se mi zdal v Rusku jsem viděla ty lidí, které poznám... Dnes se mi zdal ten samý sen, ve kterém jsem viděla taky lidí, které ještě poznám, ale i spoustu těch, které znám teď.. Příště ten sen bude zas... Nejspíš bude až tehdy, kdy v tom snu budu znát všechny lidí... Kdy už nikoho nového nepoznám.. Když budu při smrti..
(nakonec docela světlá teorie přešla do pesimistického konce... musím říct, že to nebylo mým úmyslem..)


*Tajná skrýš za dveřmi... To bylo něco.. Vždycky, když nějaká věc zmizela, našla jsem jí v tý skrýši.. Spolu s mou nadřízenou jsme si mysleli, že ta skrýš tam ty věci přitahuje...
 

4 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.