31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

Dospělost

27. november 2010 at 17:33 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
Jak já nechci být dospělá.. Teda chci.. ale někdy zase nechci.. Chci být dospěla, abych už nevypadala jako dítě.. Chci být dospěla, abych byla rovna všem kolem mě.. Chci být dospěla, abych si mohla kupovat cokoli, co chci a nebudou rodiče, kteří by mi to zakazovali.. 

Nechci být dospělá, protože budu muset pracovat.. Nechci být dospěla, protože budu mít hodně povinností... Nechci být dospělá, protože zažiju smrt.. Prarodičů... rodičů... A TO JÁ NECHCI!!

Když se to tak vezme, dospělost je pouze povinnost.. Nechci být dítem.. ale ani dospělým... Kým v tom případě mám být? Důchodcem? To bych zpočátku měla být dospělým.. A to nechci.. I kdybych chtěla, tak mi důchodec nevyhovuje.. Jsou divný.. ti duchodci... Novorozeným ani batoletem být nemůžu, to už mám za sebou.. a stejně jako důchdci ani táto stádia by mi nevyhovovala... Zbývají pak puberťáci a adolescenti.. Puberťácí... Pobeďarovaný obličeje.. Divný nálady.. Ne.. to rozhodně ne.. (I když v tomdle stádiu se zrovná nacházím.. už bych se z něj ráda dostala pryč..).. Adolescenti.. Představte si, jak by byl svět nádherný, kdyby po celém světě žili pouze adolescenti.. Každá osoba by byla jiná.. Všichni by se snažily vyjímat, mezi těmi druhými.. Někdo by měl dredy.. Někdo modrý či růžový vlasy.. Já bych měla třeba zelený.. Učitelky by mohly být plešaté.. Svět by byl úžasně barevný a veselý... Když se to tak vezme, todle stádium mi vyhovuje nejvíce... Nejradějí bych zůstala u adolescence....
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.