31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

Fantasy

27. november 2010 at 17:28 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
*dábelský smích* Fantasy?? Vy se mě ptáte na to, co je to FANTASY?? Fantasy je můj život.. Je to styl mého myšlení.. Mých snů.. Mých nápadu.. Mé tvorby.. Fantasy je fantasie... A fantasie je nekonečná..

Možná ale, že toto téma týdne není myšleno jako fantasie, jako představivost, ale jako styl psaní literatury. Na to bych mohla říct.. Fantasy je úžasná také tím, že se vždy najde něco, co v žádné knize nebylo... Vždy, v každé fantasy knížce najdete něco, co vám bude připadát nové... To, co jste v žádné jiné knížce ještě nečetli... Nějaký nový plod spisovatelové fantasie. Představivosti.

Mým nejoblíbenějším fantasy spisovatelem je Tolkien. Zrovná on je nejlepším příkladem fantasy. Pán prstenů... Hobit... Tydle knížky jsou úžasné... Jen si pomyslete, jak musel Tolkien svou představivost rozvíjet! Kolik toho vymyslel! Nové národy - hobity, nazghulové... Celá Středozemě! Ale to dokážeme každý!! Každý má svou představivost!! Každý dokáže vymýšlet.. Každý dokáže spát, vidět sny, které jsou také výplodem jeho představivosti! Zkuste jednou zapsat nějaký váš sen... Samozřejmě, že se vám nepovede zapsat ho celý... Jen nějaké útržky... Ale pokud budete zapisovat tyto útržky déle, dokážete z nich poskládat příběh... Příběh, který ještě svět neviděl... Příběh, jehož části zatím nebyli otisknuté v žádné knize... Příběh, který se může stát legendou..

(Poz. autora: mým životem není pouze fantasy.. ale také sci-fi... je to tak 50 na 50.. ale jedno pořád nad druhým převládá.. pak ale zase to druhý převládné nad tím prvním.. v tomdle okamžíku převládá fantasy (90 ku 10) )
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.