31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

December 2010

Silvestr

31. december 2010 at 22:26 | Grizzly |  + Deník
Diary
Proč je tento den s každým rokem horší a horší?? Proč ho jednou nemůžu strávit v rodinném kruhu?? Proč jednou, nemůžu jít s rodinou ven a pouštět petardy a ohňostroje?? Proč to nemůžu dělat každý rok? Proč ještě před 3 lety, jsem to dělala?? Proč od té doby, musíme každý rok pořádat bankety? Stejně je každý rok jedno a to samý... Spousta lidí, kteří řvou a spousta malých fakanu, kteří pobíhají a všechno rozbíjejí.. A taky to nejhorší.. Děda, který se převléká za Santu, hloupě se šklebí a roztává připitomělé dárky, jako ceny za ještě pitomější soutěže... Proč to všechno musí být?? Protože se na tom pěkně vydělává.. Pouze toto rodiče zajímá.. Ano, samozřejmě, v 00:00 dostanu dárky (v Rusku se nedostávají 24.12, ale 31.12...) a pak budeme pouštět ohňostroje... Ale co všechno pro to musím vytrpět? Hloupě se na všechny usmívat, zdravit lidí, které vůbec neznám, ale oni mě ano, poslouchat jejích zážitky za celý rok, na všechno si připíjet... 
Většinou uteču hned po pár minutách.. Dnes jsem tam byla hodinu a čtvrt.. Slíbila jsem matce, že tam vydržím a že jí neztrapním... Takže teď sedím doma a smějí se nad všemi, co tam zůstali.. Škoda, že v 23:30 se tam budu muset vrátit.. 

EDIT: Dnes je 1.1.2011... Píšu o hodinu pozdějš, než ten článek.. Takže: Těch patnáct minut po 00:00 mi rozhodně stáli za všechny ty sra*ky... Nejdřív odbíjeli hodiny.. Pak měl proslov Medvěděv.. Napovídal spoustu nádherného.. A poučného.. Pak byla ruská hymna, při které jsem se jediná postavila a všichni na mě čuměli, co jako dělám.. Pak do mě cpala matka šampaňské.. Pak jsme pouštěli ohňostroje (porovnávala jsem ty naše s těmi z okolí a učinila jsem sebe a svou rodinu jako výherce.. Měli jsme úplně obrovské, takové ty profesionální..) a pak do mě matka zase cpala víno.. Pak jsem se na 15 minut omluvila, že jdu dopsat toto na blog.. :D Přejí všem krásný nový rok!!

Yaoi

28. december 2010 at 14:15 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
Nemám ráda mangu... Nemám ráda anime... Podle mě berou ty kreslené postavy život lidem opravdovým... Japonci je kreslí za jediným účelem (pouze můj názor... prosím moc nekritizovat xD), snaží se udělat takovými, jakými nejsou.. Ano, o to se pokouší i většiná lidí i jiných národností, ale podle mě to není tak přehnaný... Vezmeme například jejích oči... Japonci mají šikmé, postavičky v manze (a anime) je mají až přehnaně obrovské... Ale teď jsem se dostala někam, kam jsem nechtěla... Tématém týdne není manga, ale yaoi... 
Co pro mě yaoi představuje?? Nevadí mi... Ale jedna kamarádka mě s ním unudila málem k smrti.. Dříve jsem se s ní mohla normálně povídat, měli jsme spoustu témat.. Ale před rokem to vypuklo.. Začala být yaoismem posedlá... Teď od ní neuslyším nic jiného než yaoi, yaoi a yaoi... Nebo, jak rozděluje kluky z naší třídy do skupiny Uke (submisivní kluci) a skupiny Seme (dominantní kluci).. 
Geyové mi nevadí... Nevšímám se jích.. Ale todle je moc... 

Co si přeji k Vánocům

19. december 2010 at 15:45 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topic
Profesorka na češtinu by řekla růžovou helikoptéru a hodinky s vodotryskem. Na víc jí její fantasie totíž nevystačí. Moje postížená známá Akamína by řekla Ukeho (nebo Yaoi nebo něco podobně pitomého).. Moje kámoška Zuzana (neboli Cecka či Klimatizace) by řekla, že chce na level 500 v Metinu.. Taky nic zajimavého. Ale Eva.. tu by něco napadlo.. Třeba, ocitnout se ve světě, který by se velice podobal středověku (třeba oblečením, magii, čarodějnicím a vírou v kouzelné bytosti), ve kterém by lidí nekouřily, ve kterém by se lidí víc vážily toho, co mají. Todle bych si asi přála taky.. Ale pokud by se mě někdo zeptal na to, co si přeju já, přála bych si něco, co opravdu můžu dostat. Například mobil, notebook, flashku, letenku na Měsíc, peníze.
Ale proč vlastně nic z toho, co bych si přála k Vánocům nedostanu??

10.12.2010

13. december 2010 at 18:00 | Grizzly |  + Deník
Diary
Tak co se stalo v pátek, 10. prosince, že v pondělí 13, jsem se rozhodla, že to sem dopíšu?? Byl uplně vyjimečný den!
Hned ráno jsem psala test z AJ. Další 5 na světě! (Proč mám takový pocit, že budu mít 4 na vysvědčení?). Nic vyjimečného... Pak to ale začalo.. Dívám se na suplování.. a..

Má oblíbená kniha

7. december 2010 at 18:07 | Grizzly |  + Články týdne
Week´s topicNemám jednu oblíbenou knihu. Ale mám oblíbené spisovatele.. Timothy Zahn... Sergej Lukjaněnko... Petr Heteša.. Mám oblíbené žánry: kyberpunk, sci-fi, fantasy. Mám oblíbené postavy: sebejisté hlavní hrdiny (obvkle mužského pohlaví). Mám oblíbené úryvky.. citáty.. vlastnosti..

Molují fan-fiky ohledně SW, milují ságu o Hlubině (S. Lukjaněnko), milují svět, který naleznete v útrobách počítače. Svět, který spisovatele popisují v knihách, na kterých visí zvláštní štítek: kyberpunk...

06.12.2010

6. december 2010 at 16:57 | Grizzly |  + Deník
Diary
Dneska byl dost divný školní den.... První dvě hodiny - hrajeme na bicí. Třetí hodina - omlouvám se, že nemám úkol. Čtvrtá hodina - dostávám 4 ze slohu (jedna chyba se v něm opakuje 7 krát..) a učitelka dává Hynkovi přezdívku Hynek Vlasové tornádo. Pátá hodina - nuda. Šesta hodina - laborky. Sedmá - volná. Osmá a devátá hodina - Dramaťák. Jsme rozdělení do dvojíc (2) a trojíce. Dělámé příběhy. Já jsem ve skupině s Janou a HVT (mě se ta přezdívka tak zalíbila, že jí nadále budu používát na tomto blogu x)) Zobrazujeme kuřata (spíš já jsem kuře, Jana je kohout a Hynek slepice..). Pak dostávámé papír s pohádkou o Mladém kohoutovi. Mámé si jí nacvičit. Pak z ní dělámé komix a musíme jí všem převyprávět. Jdeme domu. Sněhová válka se Zuzanou posunuta na středu.