31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

May 2011

Our planet

26. may 2011 at 14:26 | Grizzly |  Názory, Hypotézy, Co mě zaujalo a jiné nemravnosti

My friend say: "Our planet is now one place where we can live. and what the hell are people so destructive???". And I think. It is fact. Sad truth.

Future

23. may 2011 at 20:20 | Grizzly |  + Články týdne

(Do prdele! Včera se tu rozepisují jako kterén o budoucnosti a témtatem tohoto týdne je budoucnost! Brrr... Proč jsem jeden den nepočkala??)

Future. Budoucnost. Pojem, o němž by měl přemýšlet celý svět. Budoucnost. Ovlivňujeme jí. Vším. Každým pohybem, každým stisknutým tlačítkem na klávesnicí, každým dechem. I kdyby jsme nechtěli. Musíme. Jinák nebude. Když nebude budoucnost, nebude ani přítomnost. Zůstane pouze minulost. Lidé, zvířata, stromy... Tvorové, jenž žili v minulosti. Tvorové, kteří už nejsou. Nýbř přítomnost není. Byli a skončili. Nedokázali ovládnout budoucnost. Byli neschopní.

2012. Konec světa?

21. may 2011 at 21:34 | Grizzly |  Názory, Hypotézy, Co mě zaujalo a jiné nemravnosti
Ano. Já si myslím, že bude. Ale jaký konec světa? Konec světa, ve kterém žijeme dnes. Podle mě, den, o kterém se mluví jako o posledním bude den, kdy nějaký génius přijde s vynálezem, který celý svět změní. Bohužel bych řekla, že to nebude teleport. Ten mám naplánované zapatentovat až v roce 2020. Pokud nepříjde zjištění o tom, že idioti, kteři zasedají ve vládě se rozhodli zrušit drahé velké/velkoplošné projekty a místo toho začít plánovat "upgrade" státu. Například postavit domy, jenž by měli místo střech solární panely a timto by sami sobě poskytovali elektřinu a nějakou část, třeba 20% energie by šla k státu, jako DPH. Domy, které by mohly v každém okamžíku vzlétnout. Domy, které by mohly plavat. Domy drahé, velké, ale takové, které se vyplatějí. Pokud ani to ne, tak přijde jazyk, jazyk, jenž bude stejný ve všech státech. Mezinárodní jazyk. Jazyk, kterým by jste se mohli domluvit ve všech státech bez výjimky. Jazyk, který by se učil ještě ve školce. Jazyk, který by život značně zjednodušil.

In a galaxy far, far away...

21. may 2011 at 19:23 | Grizzly |  + Deník
Dnešní den pro mě začal nepříjemnou hádkou s matkou, která si usmyslela, že jsem s ní mluvila špatnou intonací. Ano, co jiného se také dá čekat od mé matky??
Den pokračoval přes zjištění, že mi matka domluvila "schůzku", která prý začne za 5 minut, přes úžasný ciklistický zážitek až k návštěvě "sousedů".

"Schůzka", kterou mi matka domluvila se dala čekat, ano, když mi o ní oznámila, překvapilo mě to, ale byla jsem nadšená. Byla to totiž ciklistická "schůzka". Já na kole, kámoš (dále pouze K) na kole, otec K na kole, matka K na inlinech. Jeli jsme do zámecky a tam jezdili kolem rybníku. Bylo to úžasné! Sice jsem byla celá zpocená, ale stálo to za to. Už přes 2 roky jsem na kole neseděla. Jezdily jsme tak hodinu a půl (možná víc, tak trošku jsem ztracela přehled o času) a pak se vydali zpátky domů. Byla jsem celá zpocená. Před tím, než jsme se rozloučili, ještě mě k sobě pozvali na palačinky. Pak jsem jela domů, vykoupala se, vysušila vlasy fénem (tak todle vážně nikdy nedělám!), vzala buchty s jabkem, které mi podávala matka a vykročila na cestu přes přechod.

Pak by bylo nudné popisovat 3 hodiny, které jsem strávila na návštěvě...

Když jsem přišla domů, pustila jsem se do čtení knihy od Rogera Zelaznýho. Devět princů Amberu. Vypadá to vážně zajímavě! A když tu tak sedím u compu, tak jsem zjistila, že ty hodiny strávene na kole mi způsobili to, že málem nemůžu na své "zadnici" sedět... Ale stejně to byla nejlepší sobota po dlouhé době.

Slohová práce - Úvaha na téma "Čím bych chtěla být?"

4. may 2011 at 18:42 | Grizzly |  + Píšu
Osnova:
1. Úvod: Přemýšlení o povolání
2. Stať:
a) jazyky
b) pohled z jiné strany
3. Závěr: Tak jaké povolání je nejlepší?

~ = nový odstavec