31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

2012. Konec světa?

21. may 2011 at 21:34 | Grizzly |  Názory, Hypotézy, Co mě zaujalo a jiné nemravnosti
Ano. Já si myslím, že bude. Ale jaký konec světa? Konec světa, ve kterém žijeme dnes. Podle mě, den, o kterém se mluví jako o posledním bude den, kdy nějaký génius přijde s vynálezem, který celý svět změní. Bohužel bych řekla, že to nebude teleport. Ten mám naplánované zapatentovat až v roce 2020. Pokud nepříjde zjištění o tom, že idioti, kteři zasedají ve vládě se rozhodli zrušit drahé velké/velkoplošné projekty a místo toho začít plánovat "upgrade" státu. Například postavit domy, jenž by měli místo střech solární panely a timto by sami sobě poskytovali elektřinu a nějakou část, třeba 20% energie by šla k státu, jako DPH. Domy, které by mohly v každém okamžíku vzlétnout. Domy, které by mohly plavat. Domy drahé, velké, ale takové, které se vyplatějí. Pokud ani to ne, tak přijde jazyk, jazyk, jenž bude stejný ve všech státech. Mezinárodní jazyk. Jazyk, kterým by jste se mohli domluvit ve všech státech bez výjimky. Jazyk, který by se učil ještě ve školce. Jazyk, který by život značně zjednodušil.

Obrázky, které jsem do tohoto článku dala pocházejí z hlav australských architektů z LAVA (Laboratory for visionary architecture), jejíchž webové stránky najdete tady: http://www.l-a-v-a.net/. Zabývají se navrhováním domů budoucnosti. Obrázky jsou úkazky z projektu Home of the future.
 

6 people judged this article.

Comments

1 Sarush Sarush | Web | 22. may 2011 at 13:54 | React

ahoj .. hezký blog.. jinak jak si komentovala náš článek na blogu tak jsem čerpala z internetu ... (googlu) já takové kabelky taky nenosíím .. ale tyhle jsou letos opravdu v módě

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.