31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

Petr Heteša - Láska až za hrob

24. july 2011 at 18:43 | Grizzly |  + Recenze: Knihy

V okrajových částech města s polorozpadlými domy a polorozpadlými
existencemi se odehrává drsná hra na kočku a myš
.Tou myší je Cameron, studentka žurnalistiky, zato o kočce není zcela jasné, jestli nemá domov někde úplně jinde než na Zemi. Ať už je to ale kdokoliv, v každém případě má k dispozici satelitní systémy a pušky s optickými zaměřovači, zatímco Cameron jenom pár halucinogenů, podivných přátel a mnohdy nepochopitelnou odvahu.


Knížka, na níž mi náhodou padl pohed v knihovně. Knížka, jenž mě extrémně zaujala. Knížka, díky které jsem se v noci bála.. Ano, to je ona, Láska až za hrob.

O co jde? Jde o americkou univerzitní studentku žurnalistiky. Dostala za úkol napsat esej. Napsala. Dostala trojku. Esej, ve které rozluštila záhadu, kterou se nepodařilo rozluštit ani vědcům v NASA. Lewittonská záhada. Záhada jedné firmy, jenž vyráběla mikročipy. Firmy, v níž v jeden okamžík zešílelo 26 lidí. Nejenom ti, co byly zrovna v budově. Taktéž muž, který měl dovolenou někde na Floridě a další dva, kteři seděli v kavárně. Jeden vyndal pistoli. Střelil druhého do hlavy a pak si i sám prostřelil mozek.... Jenom jedna žena to zvládla. Žena, jenž se před nějakou dobou vrátila z Marsu. Přivezla si s sebou snad nějaký vir? Bůh ví. A teď už i Cameron, po které jde FBI. Přežije to odvážná dívka??

Knížku jsem četla přes dvě noci. Kolem druhý (ranní) jsem vždy zhasínala... Ale první noc jsem se strašně bála. Co se stalo v Lewittonu?? Nemůže mě to taky postihnout?? Bála jsem se jít a zavřít okno (i když tady asi šlo o mojí fóbii... bojím se v noci se dívat z okna... bydlíme v přízemí...), takže jsem celou noc mrzla..

Ale naštěstí (nebo naneštěstí?!) se jednalo "pouze" o LWT. Co, že je to LWT? To se dozvíte po přečtení knížky! :))

Hodnocení: 10/10
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.