31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

Zaklínač | The Witcher | 2001

28. july 2011 at 15:34 | Grizzly |  + Recenze: Filmy

Jaký je můj názor na tento... film?
Není to můj styl, psát sprostě.. Proto musím říct: špatné... Ostudu knižnímu zbracování nahánějící "dílo".
Celkový dojem:
Nekvalitní film, který pořád přeskakuje z jedný událostí k druhé.. Jediný okamžík, který se mi líbil byl úplně na konci.. Když Geralt našel svojí Ciri. Ten okamžík, co se objímali a Ciri ho prosila, aby jí vzal s sebou... To bylo úžasný! Ale celý ten film opravdu nestal za jediný okamžík! Jedině v tomto okamžíku se mi Geralt líbil.. Jak se dokázal přizpůsobit.. Jak mu bylo vidět na očích, že jí, Ciri, miluje celým srdcem...

Hodnocení: 3/10 (Ta Ciri a ten okamžík setkání opravdu stáli za to... a ještě pár Marigoldových písní :)) :))Geralt z Rivie:
Podle mě nebyl Michał Żebrowski zdaleká dobrá volba pro tento film.. Nepasoval mi do té role.. Do role zaklínače... Nebyl vůbec takový, jakým jsem si představovala Geralta... Natož tak nevypadal... Geralta jsem si vždy představovala jako hubeného, pěkného a navíc s bílýma vlasami. A co filmová postava? Tlustý, vůbec není pěkný, hnědovlasý, navíc, ta neoholená brada... Ježiše! Proč ho neoholí a pak neobarví celého na bílo?? Vždyť to vypadá děsně, jak mu mezi bílými vlasami prosvítají hnědé!!

Cirilla, Lvíče z Cintry:
Marta Bitner se mi v této roli opravdu líbila! Taková malá roztomiloučká holčička :)) Ale škoda byla, že na anglické wikipedii (na stránce filmu) není ani zmínka.. Pak jsem se podívala ještě na ruskou a ani tam ne... Pouze na polské byla zmíněna, jako Ciri. Nic víc. Což je škoda.. Ale já vlastně taky nemám svojí stránka na wiki :D :D

A teď to špatné: Je to mimo Geralta hlavní postava! Celá Sága o Zaklínači se odehrává kolem ní, kolem Ciri! A oni jí v tom filmu neuvedou ani jako hlavní postavu, ale jako pouze vedlejší!!!!

Marigold:
Todle jsem vážně nečekala.. Místo tlouštíka s loutnou tam bylo todle... Odporný...
 

3 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.