31.10.2011 - Užijte si Samhain! :)
14.08.2011 - Návštěvnost přesně 2000!! Děkuji moc!
10.02.2011 - Návštěvnost už je přes 1000! Děkují!
27.11.2010 - Nový design a nové avatary
27.11.2010 - Blog přesunut na tuto adresuOSW-O Star Wars czech fansite
Baeta solitudo....

BLOG DOČASNĚ NEAKTIVNÍ KVŮLI LENOSTI ADMINKY :D :D :D

28th September 2011

28. september 2011 at 18:42 | Grizzly |  + Deník
A zase něco ze života :)

Sestra má narozeniny.
Nikomu bych to nepřála zažít.
8 holek (6-10 let) ti běhaj po bytě, dělaj bordel, řvou, chtěj po tobě, abys vypla hudbu a pak hrajou s panenkami Barbie.
Co bych dala za chvilku ticha!
Do prdele, proč ta trampolíná musí být zrovna u mě v pokoji??????? Brr.. Teď se všichni (s prominutím) nasrali ke mě do pokoje a skáčou na trampolíně. Jedna s sebou dokonce přitáhla švihadlo a zkouší zkákat zároveň na trampoíně a přes švihadlo.
Ach jo. Já jsem tu nejstarší, takže pokud si zlomí vaz, bude to na mě...

Dočetla jsem The Heroin Diaries: A Year in the Life of a Shattered Rock Star od Nikky Sixxe. Úžasná kniha. Sice se tam objevují... zajímavé... výrazy, ale stojí to za to. Originální deník, do kterýho Nikky píše jeden rok všechny své pocity.. Jak nesnáší heroin, a jak je na něm závislý.. Jak se chce zbavit své závislosti, ale jak ho všude doprovázejí dealeři. Jak pod vlivem drogy má halucinace.. Zelený lidičkové, kteři okupují jeho barák... Knížka se mi opravdu líbila :)

Zase se u mě začala projevovat láska k MMORPG.... Hraju Battlestar Galactica Online. Je to pěkná 3D hra... Taková standartní, ale když nemáš co dělat, tak ti to plně stačí :) Ten obrázek vpravo je moje postavička v BGO.

Teď se dívám na svůj blog a mám takový divný pocit.... Netuším proč, ale jsem na něj hrdá... Kvůli tomu, jak vypadá... Příjde mi natolik originální, výjimečný... Až je to vtipné :D
Chci se tomu smát, ale zároveň ho chci ukázat celýmu světu... Opravdu divný pocit...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.